Aktuální články

Už máte vstupenku na naše únorové akce?

Klatovský zpravodaj 2/2024

V únoru se můžete těšit na skvělé zážitky spolu s námi, s MKS Klatovy. Máme pro Vás totiž připravené velké věci a chtěli bychom Vás tímto srdečně pozvat na pořady, které potěší nejen děti, ale také nabídnou nezapomenutelný zážitek Vám, dospělým.

Štístko a Poupěnka – Pojď si hrát!

Štístko a Poupěnka přichází s novým představením "Pojď si hrát!", které se bude konat již v pátek 2. února od 17.00 hodin. Pro děti mají připravený nezapomenutelný zážitek, při kterém se opět setkají s panem Doremi, Honzíkem a samozřejmě se Štístkem a Poupěnkou. Začnou náramně – zaskáčou si s písničkou "Skáčeme" a zalétají s "Letí, letí". Přání dětí se konečně splní s „Jojojo, nenene“. Pro Honzíka i děti, Štístko a Poupěnka, připravili úžasnou hru, kde budou hledat ukryté písničky. Zopakují si hodiny a hlavně čtvrt, půl, třičtvrtě i celou s „Tik ťak". Na návštěvu přijde i Loleta Popleta, která plete páté přes deváté, a její starší sestra Káča, která si zatancuje na "Čert a Káča". To ale není vše. Princ Bajaja bude zachraňovat princeznu před zlým drakem, vlk si bude v lese dovolovat leccos, ale ochranáři ho dají do latě písničkou "Vlk a lesní patrola". Nezapomene se ani na zvířata v Africe s "Hakuna matata" a pak se budou zadupávat bacily s "Brontosaurem". Tolik písniček by vystačilo na jeden Bláznivý den. Hlavně, že bude Elo Elo veselo, protože Ňufáček dětem představí svoji novou plyšovou kamarádku. Vstupenky a informace naleznete na našem webu www.mksklatovy.cz.

Calin

Nezapomeňte si udělat poznámku do kalendáře na sobotu 3. února, protože do Klatov přijíždí hudební senzace - Calin! Mladý a talentovaný zpěvák s moldavskými kořeny nabídne večer plný vzrušující hudby a energie přímo na pódiu KD Klatovy. Calin, který patří mezi nejoblíbenější interprety české hudební scény, si svými písněmi získává srdce širokého publika! Jako český zpěvák RnB a rapper přinesl Calin do hudebního světa svěží vítr. Nahrává na vlastním labelu Rychlí kluci v Mike Roft Records, kde bychom nalezli i jeho častého spolupracovníka Stein27. Velký průlom přišel sérií singlů, které v roce 2020 předznamenaly debutové album s názvem "Svědomí". Rok 2022 byl pro něj výjimečný, představil velmi úspěšné album "Popstar", které se udrželo deset týdnů na špičce českého žebříčku prodejnosti alb. Tři jeho písně, „Hannah Montana“, „Praha/Vídeň“ a „Nad ránem“, se staly number-one hity a v listopadu téhož roku získal v anketě Český slavík cenu za Nový objev roku. Nechte se unést jeho emotivními texty a chytlavými melodiemi. Zbývá pár vstupenek, tak neváhejte a přidejte se k nám na skvělý hudební večer s Calinem v hlavní roli!

Kateřina Marie Tichá

Kateřina Marie Tichá, výjimečná zpěvačka, skladatelka a držitelka Ceny Anděl, vystoupí ve spolupráci s legendární kapelou Davida Stypky – Bandjeez. Můžete se těšit například na píseň "Plamen", což je první píseň z jejího nového připravovaného alba. Po úspěšném debutovém albu "Sami" v roce 2020 a významných oceněních, V únoru se můžete těšit na skvělé zážitky spolu s námi, s MKS Klatovy. Máme pro Vás totiž připravené velké věci a chtěli bychom Vás tímto srdečně pozvat na pořady, které potěší nejen děti, ale také nabídnou nezapomenutelný zážitek Vám, dospělým. jako je Cena Anděl v kategorii Objev roku, Kateřina Marie Tichá pokračuje ve své hudební cestě. Buďte součástí tohoto koncertu, který se uskuteční 10. února 2024, abyste mohli vstoupit do světa „PLAMENE" a zažít hudbu, která rozvíjí emoce. Vstupenky můžete zakoupit na našem webu, nebo u naší kolegyně v předprodeji každý všední den od 11.00 do 15.00 hodin.

Kafe u Osmanyho

Během devadesáti minut se diváci ponoří do pestrého života módního návrháře kubánského původu, Osmanyho Laffity, který je plný neuvěřitelných příběhů a zážitků. Osmany, s jehož životem se jen tak nesetkáte,vás vezme na vzrušující cestu svým světem plným humoru, extravagance a nečekaných překvapení. Každý moment tohoto pořadu je jako jedinečný kousek oblečení, který okouzlí, pobaví a zanechá ve vás nezapomenutelný dojem. Diváky, kteří již mají lístek, čeká večer nečekaných zvratů, životních lekcí a zaručeného smíchu. Navíc budou odhaleny stránky Osmanyho Laffity, které byly možná léta skryté. A to vše bez cenzury!

Bc. Michaela Kopidlanská (MKS Klatovy)

NAHORU